Komora ceramiczna Franke Kubus KBK 160-38-12 Czarny Mat
Opis
wymiary zewnętrzne 545 x 445 mm
rozmiar komór 375 x 385 x 185 mm
115 x 385 x 115 mm
wycięcie ze względu na specyfikę procesu
produkcji wycięcie należy wykonać
na podstawie rzeczywistych wymiarów produktu
korek automatyczny Flow Pro
sterowany przyciskiem Easy Click
w wykończeniu stal szlachetna, 3?"
Dane techniczne
| Urządzenie | zlewozmywak |
| Kolor | czarny |
| Klasa | nie dotyczy |
| Sposób montażu | wbudowany |
| Ilość komór | 1,5 |
| Szerokość zlewu | do 50 cm |
| Rozmiar odpływu | 1 1/2" + 3 1/2" |
| Wymiary zewnętrzne | 545,00 mm x 445,00 mm |
| Wymiary komory | 375,00 mm x 385,00 mm x 185,00 mm |
| Minimalna szerokość podbudowy | 600,00 mm |
| Ilość komór | 1 1/2 |
| Wycięcie wg szablonu | nie |
| Położenie ociekacza | brak |