Komora ceramiczna Franke Kubus KBK 110-50 Kremowy
Opis
wymiary zewnętrzne 545 x 445 mm
rozmiar komory 505 x 385 x 185 mm
wycięcie ze względu na specyfikę procesu
produkcji wycięcie należy wykonać
na podstawie rzeczywistych wymiarów produktu
korek automatyczny Flow Pro
sterowany przyciskiem Easy Click
w wykończeniu stal szlachetna, 3?"
Dane techniczne
| Urządzenie | zlewozmywak |
| Kolor | kremowy |
| Klasa | nie dotyczy |
| Sposób montażu | wbudowany |
| Ilość komór | 1 |
| Szerokość zlewu | od 51 do 90 cm |
| Rozmiar odpływu | 3 1/2'' |
| Ilość otworów (pod baterię, pokrętło korka automatycznego, inne) | brak |
| Wymiary zewnętrzne | 545 mm x 445 mm |
| Wymiary komory | 505 mm x 385 mm x 185 mm |
| Minimalna szerokość podbudowy | 600 mm |
| Wycięcie | 495 mm x 375 mm |
| Wycięcie wg szablonu | nie |