Płyta gazowa Franke Mythos FHCR 302 2G HE BK C Czarne szkło
Opis
wymiary zewnętrzne 310 x 510 mm
wymiary wycięcia 250 x 480 mm
zintegrowana w pokrętłach zapalarka elektryczna
ruszty żeliwne 1 element
zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
nowoczesne, wysokowydajne, „płaskie” palniki
Dane techniczne
| Urządzenie | płyta do zabudowy |
| Kolor | czarny |
| Klasa | nie dotyczy |
| Typ | gazowe |
| Ilość pól | 2 |
| Sposób montażu | standardowy |
| Sterowanie | pokrętła |
| Moc | pomocniczy 1000 W bardzo szybki 3000 W |
| Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | tak |
| Ruszty | żeliwne |
| Wymiary zewnętrzne | 310,00 mm x 510,00 mm |
| Wycięcie | 250,00 mm x 480,00 mm |