Płyta gazowa Franke Mythos FHCR 604 4G HE BK C Czarne szkło
Opis
rodzaj i moc palników
przedni lewy bardzo szybki 3,00 kW
tylny lewy standardowy 1,75 kW
przedni prawy pomocniczy 1,00 kW
tylny prawy standardowy 1,75 kW
wymiary zewnętrzne 590 x 510 mm
wymiary wycięcia 560 x 480 mm
zintegrowana w pokrętłach zapalarka elektryczna
ruszty żeliwne 2 elementy
zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
nowoczesne, wysokowydajne, „płaskie” palniki
Dane techniczne
| Urządzenie | płyta do zabudowy |
| Kolor | czarny |
| Klasa | nie dotyczy |
| Typ | gazowe |
| Ilość pól | 4 |
| Sposób montażu | standardowy |
| Sterowanie | pokrętła |
| Moc | pomocniczy 1000 W standardowy 2 x 1750W bardzo szybki 3000 W |
| Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | tak |
| Ruszty | żeliwne |
| Wymiary zewnętrzne | 590,00 mm x 510,00 mm |
| Wycięcie | 560,00 mm x 480,00 mm |