Płyta gazowa Franke Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C Stal szlachetna
Opis
rodzaj i moc palników
lewy Trzy Korony (potrójny, superszybki) 3,80 kW
lewy środkowy standardowy 1,75 kW
prawy środkowy standardowy 1,75 kW
prawy Dual 5,00 kW
wymiary zewnętrzne 830 x 830 / 500 mm
wymiary wycięcia 810 x 810 / 480 mm
zintegrowana w pokrętłach zapalarka elektryczna
ruszty żeliwne 4 elementy
supermocny palnik Dual
krawędź typu slim
Dane techniczne
| Urządzenie | płyta do zabudowy |
| Kolor | srebrny |
| Klasa | nie dotyczy |
| Typ | gazowe |
| Ilość pól | 4 |
| Sposób montażu | standardowy |
| Sterowanie | pokrętła |
| Moc | 2x1750W 3800W 5000W (DUAL) |
| Ruszty | żeliwne |
| Wymiary zewnętrzne | 830 mmx830 mm |
| Wycięcie | 810 mmx810 mm |